Parafia w Reading Polska Parafia w Reading

Polska Parafia w Reading. Piwnica Pub i Restauracja. Polski kościół w Reading pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej,. Chcemy ułatwić wszystkim, którzy tego pragną, spotkań z Bogiem przede wszystkim w liturgii przeżywanej w języku ojczystym. Można tu znaleźć potrzebne informacje o celebracji sakramentów Kościoła, jak i informacje dotyczące życia naszej polskiej społeczności w Reading i okolicach. Zbiórka na remont kościoła.

OVERVIEW

The domain parafiawreading.net presently has a traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We were able to discover two contacts and addresses for parafiawreading.net to help you correspond with them. The domain parafiawreading.net has been online for eight hundred and fifty-four weeks, twelve days, twenty hours, and fifty-five minutes.
Addresses
Online Since
Feb 2008

PARAFIAWREADING.NET TRAFFIC

The domain parafiawreading.net is seeing varying amounts of traffic through the year.
Traffic for parafiawreading.net

Traffic ranking (by month) for parafiawreading.net

Traffic ranking by day of the week for parafiawreading.net

PARAFIAWREADING.NET HISTORY

The domain parafiawreading.net was first documented on February 25, 2008. It was changed on the date of January 26, 2014. This website will go back on the market on February 25, 2015. As of today, it is eight hundred and fifty-four weeks, twelve days, twenty hours, and fifty-five minutes old.
REGISTERED
February
UPDATED
January
EXPIRED
February

SITE PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES PARAFIAWREADING.NET LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiawreading.net Mobile Screenshot of parafiawreading.net Tablet Screenshot of parafiawreading.net

Tomasz Slawek

148 Thirlmere Avenue Reading

Reading, rg30 6xj

GB

One.com

Host Master

Kalvebod Brygge 24

Copenhagen V, 1560

DK

PARAFIAWREADING.NET SERVER

We revealed that a lone page on parafiawreading.net took one thousand eight hundred and forty-four milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so I consider this site not secure.
46.30.213.75

NAME SERVERS

ns01.one.com
ns02.one.com

We discovered that parafiawreading.net is operating the Apache server.

Parafia w Reading Polska Parafia w Reading

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain had the following on the site, "Piwnica Pub i Restauracja." I observed that the web site said " Polski kościół w Reading pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa." They also stated " Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej,. Chcemy ułatwić wszystkim, którzy tego pragną, spotkań z Bogiem przede wszystkim w liturgii przeżywanej w języku ojczystym. Można tu znaleźć potrzebne informacje o celebracji sakramentów Kościoła, jak i informacje dotyczące życia naszej polskiej społeczności w Reading i okolicach."

ANALYZE MORE BUSINESSES

strona Polskiej Parafii w Reading UK

Polska Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Reading.

Wrzawy - Parafia NMP Królowej Polski

PARAFIA Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Informacje dotyczące życia codziennego parafii. Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. W poniedziałek UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO. Jest to Dzień Świętości Życia. We wtorek po Mszy św. spotkanie z rodzicami klas gimnazjalnych. 9 kwietnia - 15 kwietnia.

Start - Parafia pw. Narodzenia NMP w Wygnanowicach

Niedziela Wielkanocna, z woli samego Pana Jezusa, wyrażonej w objawieniach, jakie miała św. Faustyna, przeżywana jest jako Święto Bożego Miłosierdzia. Wieczorna liturgia Wielkiej Soboty obfituje w znaki i symbole i jest pierwszym momentem ogłoszenia. Liturgia Wielkiego Piątku to rozważanie męki i śmierci Jezusa. Wielki Czwartek to dzień- pamiątka ustanowienia Sakramentów Kapłaństwa i Eucharystii.

PARAFIA WYSZOBÓR - Wyszobór Parafia - WITAMY!

TUTAJ MOŻESZ ZAMÓWIĆ INTENCJĘ MSZY ŚW.

Parafia w Zadrożu

Parafia pod wezwaniem świętego Marcina. Wchodzi w skład Diecezji Sosnowieckiej. Do parafii należą Milonki, Wielmoża,. 11 listopada - świętego Marcina. I 24 maja NMP Wspomożycielki Wiernych. Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i. Serc, aby przepełniała je miłość i. I ofiarność, szacunek dla innych.